Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Bc. Jaroslava Krynková
Jilemnického 317
552 03 Česká Skalice
tel: +420 605 166 399
info@czdeti.cz
IČO: 03295036
bank. spojení: 218107791/0600

NOVINKY

arr3Výměna a vrácení zbožíVýměna a vrácení zboží Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím...

Úvod » Logopedické pomůcky

Logopedické pomůcky

Opožděný vývoj řeči, slabá slovní zásoba, koktavost, patlavost, špatná výslovnost - to jsou běžné vady řeči předškolních dětí. Cílem je odstranit nebo alespoň snížit narušenou komunikační schopnost, rozvinout funkční komunikaci a napravit řečový deficit.

Jak naučit dítě mluvit? To je otázka pro každého rodiče.... Aby se dítě rádo učilo řeči je vhodné využít logopedii hrou, kde můžete zahrnout logopedické hry, logopedická cvičení, logopedické říkanky a pohádky. To vše je logopedická prevence zábavnou a hravou formou, která přispívá k obohacování slovní zásoby a napravuje vady řeči.

Podle typu vady řeči můžete rozlišovat zaměření logopedických pomůcek a to na obohacování slovní zásoby, špatná výslovnost a neverbální komunikace s obrázky.

V nabídce jsou logopedické pomůcky pro logopedy i pro rodiče. Logopedické pomůcky jsou vyrobeny ve spolupráci s logopedy a speciálními pedagogy.naše cena 75 Kč (3 EUR)

skladem