Úvod » Dřevěné výukové žetony » FJ ovoce a zelenina (Dřevěné výukové žetony)
Didaktické dřevěné žetony jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, certifikovány značkou CE, v různých jazykových mutacích AJ, NJ aj. Možnost dalších výukových témat včetně jazykových mutací francouzština, španělština ...aj. dle dohody.
Cílem je děti zaujmout formou hry. Tyto aktivity rozvíjí: myšlení, jemnou motoriku, soustředění a slovní zásobu. Didaktické žetony jsem testovala v dětském kolektivu včetně dětí s hendikepem. Žetony jsou určeny pro děti od 3 let, předškolní děti a školní děti - 1. stupeň ZŠ.
Každý žeton má na jedné straně obrázek a na druhé straně má napsáno příslušné slovíčko ve francouzštině. Využití těchto výukových žetonků je široké. Děti se s nimi mohou hravou formou naučit slovíčka, procvičovat je nebo si zahrát nějakou hru. Vyrobeno ve spolupráci s pedagogy. Testováno v praxi v dětském kolektivu včetně dětí s hendikepem.